Система управління якістю ДП “УкрНДІВ”

Система управління якістю ДП “УкрНДІВ”

Упродовж історії існування організації лідери та колектив інституту керувалися ідеями якості, які й упроваджують у повсякденній роботі підприємства. Високі вимоги до якості науково-технічної продукції інституту та функціонування процесів обумовлені тим, що результати діяльності мають безпосередній вплив на безпеку експлуатації залізничного транспорту.

ДП «УкрНДІВ» довів, що може дотримуватись найвищих вимог до якості, встановленої стратегії та політики. Ця здатність підтверджується відгуками, сертифікатами, атестатами акредитації, отриманими інститутом.

У ДП «УкрНДІВ» впроваджена система управління якістю, яка сертифікована на відповідність ДСТУ ISO 9001. Сертифікат відповідності на систему управління якістю охоплює наукові дослідження та експериментальні розробляння у сфері природничих і технічних наук; технічні випробування та аналізування; видання книжок, періодичних видань та інших видавничих послуг; письмові та усні переклади .

Сертифікати відповідності:

Сертифікат щодо надання послуг наук дослідж та випр ДСТУ ISO 9001

Сертифікат щодо надання послуг науквого дослід +випр ISO 9001

Сертифікат щодо видання книжок+переклад ДСТУ ISO 9001

Сертифікат щодо надання видання книжок+переклад ISO 9001

 

З 1999 року в інституті використовується Модель досконалості EFQM як засіб для виявлення напрямків та реалізації вдосконалень. Політика і стратегія ДП «УкрНДІВ» орієнтована на існуючі та майбутні інтереси, потреби й очікування всіх зацікавлених сторін і впроваджені в діяльність інституту через місію, бачення та систему цінностей. Задоволення потреб та очікувань виробників рухомого складу магістрального та відомчого залізничного транспорту і тих, хто його експлуатує надає інституту можливість утримувати лідируючі позиції серед організацій галузі.

Результатом дотримання в своїй роботі ідей якості та досконалості стала перемога ДП «УкрНДІВ» у 13-му Українському національному конкурсі якості диплом переможця та отримання сертифіката EFQM «Визнання досконалості в Європі – 4*», а також перемога у Всеукраїнському конкурсі з якості продукції 2012 р. (товарів, робіт, послуг), що підтверджує диплом переможця конкурсу «100 кращих товарів України»  на регіональному і національному етапах конкурсу.

Місія ДП «УкрНДІВ»: «Розвиток інституту для задоволення потреб та очікувань виробників рухомого складу магістрального та відомчого залізничного транспорту і тих, хто його експлуатує».

Наше бачення: «Ми бачимо себе високотехнологічною науковою установою, яка є лідером галузі не тільки в Україні, а й на всьому пострадянському просторі».

Система цінностей ДП «УкрНДІВ»:

 • Ми забезпечуємо високий рівень науково-дослідних розробок з метою задоволення потреб споживачів рухомим складом магістрального та відомчого залізничного транспорту, який за показниками, призначенням та функціональними відповідає світовому рівню.
 • Ми встановлюємо цілі, щоб досягати їх – це запорука нашого успіху.
 • Ми гарантуємо нашим замовникам об’єктивність та неупередженість результатів наших досліджень та проведення випробувань у встановлені строки.
 • Вивчення побажань замовників – шлях до нашого вдосконалення.
 • Жодне зауваження та побажання замовників не залишається без уваги.
 • Ми вважаємо, що наш персонал – наше багатство.
 • Наше керівництво – це команда лідерів.
 • Ми гарантуємо стабільність роботи, зарплати, соціальний захист та створення належних умов праці.
 • Ми цінуємо системність та цілеспрямованість навчання.
 • Кожен співробітник має умови для навчання, розвитку та самовдосконалення.
 • Ми цінуємо кожну ідею, думку чи зауваження подані колективом.
 • Наші стосунки з партнерами ґрунтуються на взаємовигідних умовах ведення бізнесу та взаємоповазі.
 • Ми керуємося принципом довготривалих та міцних відносин з партнерами.