Умови користування сайтом

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ UkrNDIV.com.ua

  1. Загальні правила та визначення.

1.1. Якщо ви вирішили користуватися вищезгаданим сайтом, ви даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених у цих Правилах користування сайтом (надалі – Правила).

1.2. Ми можемо змінювати, додавати або видаляти частини цих Умов надання послуг у будь-який час і такі зміни набирають чинності негайно після публікації. Ваше зобов’язання розглянути ці Правила перед кожним використанням сайту і продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь на будь-які зміни.

1.3. Ми можемо змінити, призупинити або припинити в будь-який час доступ до сайту, включаючи доступність будь-якої інформації, бази даних або контенту. Ми також можемо накладати обмеження на певні функції або обмежувати ваш доступ до частини або всього сайту без повідомлення або відповідальності.

  1. Контент сайту

2.1. Матеріали, опубліковані на сайті, призначені для інформаційного некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на сайті захищені авторським правом і знаходяться у володінні або під контролем ДП «УкрНДІВ» або сторони, яка є постачальником контенту. Ви повинні дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, що містяться на будь-якій сторінці.

2.2. Зміст сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права. Ви не маєте права змінювати, публікувати, передавати, брати участь у передачі або продажу, відтворювати, створювати нові твори, поширювати, виконувати, або яким-небудь чином використовувати зміст сайту (включаючи програмне забезпечення) в цілому або в частині.

  1. Контент для користувачів: коментарі, огляди тощо.

3.1. Не дозволяється завантажувати матеріали сайту для подальшого розповсюдження та публікації контенту в будь-якій наклепницькій, образливій, непристойній, порнографічній чи іншій незаконній формі.

3.2. Матеріали сайту мають бути використані тільки в некомерційній формі. Ви не можете, без певного схвалення ДП «УкрНДІВ», поширювати або висвітлювати будь-який зміст, рекламу, тощо.

  1. Різне

4.1. Ці Правила були внесені і повинні тлумачитися і застосовуватися відповідно до законів України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, розташованим на території України згідно чинного законодавства України про авторське право.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на https://ukrndiv.com.ua/— обов’язкові. Усі права захищені. © 2024